Nawigacja

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna :)

  niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki,

  jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

   

   

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszej placówce odbędzie się

  23 czerwca 2017 r. ( piątek)

  dla klas 0-III o godz. 10.00

  dla klas IV - VI o godz. 8.30

  Zbiórka dla wszystkich oddziałów ( O-VI) w salach lekcyjnych 15 minut przed rozpoczęciem

  następnie wraz z wychowawcami przejście do sali gimnastycznej.

   

 • 13.06.2017

  Oliwier Jaworski (kl. 5a) podczas finału lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci zajął  IV miejsce w województwie dolnośląskim w biegu na 300 m. Oliwier uzyskał czas 44,5s. Tydzień wcześniej zajął I miejsce w strefie wrocławskiej ( dawne województwo wrocławskie) uzyskując wynik 43,6s. To wielkie osiągnięcie. Życzymy Oliwierowi wielu jeszcze miejsc na podium. Trzymy kciuki za kolejne sukcesy.Zdjęcia w galerii Oliwier Jaworski.

  Agnieszka Musz

 • Mistrzostwa w Szybkim Liczeniu

  W niedzielę 11 czerwca w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbyły się XII Mistrzostwa Wrocławia w Szybkim Liczeniu. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością szybkiego liczenia w pamięci. W tym roku zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: krzyżak, ekspres, prymus, anzan, piramida, od 0 do 9. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Franciszek Jaremkiewicz (6b), Katarzyna Pisarska (6a), Nel Skowronek (6a) i Adrianna Stanik (6b) zajęła II miejsce. Bardzo dobrze spisały się też dwie pozostałe drużyny zajmując 6 i 8 miejsce. Gratuluję i dziękuję wszystkim uczniom, którzy się przygotowywali do tego konkursu (kilka zdjęć).

  Irena Sroczyńska

 • Spotkanie ze sportowcem

  W środę 14 czerwca klasę III a odwiedził wspaniały gość – Pan Artur Banisz, tato naszej uczennicy Julii. Pan Artur jest zawodowym piłkarzem ręcznym Miejskiego Klubu Sportowego Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Pan Artur przeprowadził w naszej klasie wspaniałą i profesjonalną lekcję. Najpierw wyjaśnił uczniom zasady gry i pokazał najważniejsze chwyty. Potem poprowadził rozgrzewkę, nauczył nas kozłować i rzucać do bramki. Wszystko po to, abyśmy na koniec mogli zagrać wspaniały mecz. Na koniec każdy uczeń dostał od Pana Artura wspaniałą pamiątkę – klubową smycz. Bardzo dziękujemy Panu Arturowi za poświęcenie nam swojego cennego czasu (zdjęcia w albumie).

 • WAŻNE !!! ZAPISY DO ŚWIETLICY 2017/2018

  KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY” NA ROK SZKOLNY 2017/2018  DLA UCZNIÓW, KTÓRZY ROZPOCZNĄ NAUKĘ W KLASIE I W NASZEJ PLACÓWCE PRZYJMUJE WYŁĄCZNIE KIEROWNIK ŚWIETLICY W DNIACH 20 CZERWCA ( WTOREK), 21 CZERWCA ( ŚRODA ) I 22 CZERWCA ( CZWARTEK) W POKOJU NAUCZYCIELSKIM (PIERWSZE PIĘTRO).

  WTOREK          -     15.40  -   17.00                          

  ŚRODA              -       6.30  -    7.00  ; 15.40  -  17.00  

  CZWARTEK       -    16.10  -  17.00 

                         

  WARUNKIEM PRZYJĘCIA DZIECKA DO ŚWIETLICY JEST UZUPEŁNIENIE WSZYSTKICH INFORMACJI ZAWARTYCH W KARCIE ZAPISU, A SŁUŻĄCYCH PRAWIDŁOWEMU SPRAWOWANIU OPIEKI NAD DZIECKIEM.

  NIE PRZYJMUJĘ KART ZGŁOSZEŃ W TRAKCIE ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH Z GRUPĄ.

  DRUK WNIOSKU DO POBRANIA PONIŻEJ lub w SEKRETARICIE PLACÓWKI

  NOWA_KARTA_ZGLOSZENIA_DO_SWIETLICY_2017_.pdf

                                                                              kierownik świetlicy

                                                                                                        Grażyna Miśtak

   

                        

 • Podsumowanie akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" w roku szkolnym 2016/2017

  Uczniowie naszej szkoły w tym roku szkolnym w październiku zebrali ponad 470 zniczy, które zapłonęły 01.11.2016r. na polskich cmentarzach dawnych Kresów. W listopadzie i grudniu 2016r. zbierano paczki świąteczne dla polskich dzieci mieszkających na Ukrainie. Na letni wyjazd wolontariuszy pracujących na zaniedbanych nekropoliach w wielu miejscowościach dawnych wschodnich terenów II Rzeczypospolitej zebrano 631zł. 20gr. `W piątek 09.06.2017r. poczet sztandarowy ZSP nr 7 weźmie udział w uroczystej paradzie szkół wspierających akcję Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.

  Dziękuję wszystkim rodzicom , uczniom i pracownikom szkoły za aktywny udział i wspieranie tej  wspaniałej i niezwykle ważnej akcji, która przywraca naszą pamięć o Kresach.

                                                                                                            Adam Wroński  

 • Zaprzyjaźnieni z Królową Nauk

  Grzegorz Wójtowicz z kl. 3d został Laureatem XVII Miejskiego Konkursu Matematycznego.

  Nel Skowronek z kl. 6a została Laureatem XVII Turnieju Młodych Matematyków.

  Obydwa konkursy są organizowane przez WCDN.

  W Konkursie Matematycznym Kangur Bardzo dobry wynik uzyskała Zuzanna Dulewicz (3d), a wyróżnienia uzyskali: Bartłomiej Szydło (3c), Grzegorz Wójtowicz (3d), Laura Jędrysiak (3d) i Nel Skowronek (6a).

  Uczniom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy. Nauczycielom bardzo dziękuję za przygotowanie uczniów do konkursów.

  Irena Sroczyńska

 • Wrocławskie Krasnale

  Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zuzanna Jaszek (3d), Aleksandra Urbaniak (3a) i Adrian Fidler (3a) zajęła II miejsce w finale miejskim XVII Konkursu Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale". Uczniowie musieli wykazać się wiedzą o naszym mieście i przedstawić wybraną legendę o Wrocławiu. Gratulujemy uczniom dużej wiedzy i talentów aktorskich. Zdjęcia w albumie.

  Irena Sroczyńska

 • Asy z trzeciej klasy

  Uczniowie klas trzecich wrocławskich szkół podstawowych zostali zaproszeni do udziału w Międzyszkolnym Konkursie "Asy z trzeciej klasy". Uczestnicy konkursu powinni się wykazać ogólną wiedzą ze wszystkich edukacji, logicznym myśleniem, czytaniem ze zrozumieniem, korzystaniem z informacji i zastosowaniem wiedzy w praktyce. Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Daria Wesołek (3c), Szymon Szymoniak (3c) i Grzegorz Wójtowicz (3d) sprostali tym wymaganiom i zajęli III miejsce. Brawo!

  Irena Sroczyńska

   

 • Uzdolnieni plastycznie

  Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach plastycznych.

  W XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wrocław, moje miasto" I miejsce zdobyła Nel Skowronek z kl. 6a. Konkurs ten wchodzi w skład projektu Wielka Nagroda Wrocławia.

  W IX Międzyszkolnym Konkursie Graficzno - Plastycznym "Moja aktywność fizyczna" Laureatkami zostały Lena Łuczyńska (3d), Julia Cholewińska (2d), Nel Skowronek (6a) i Zuzanna Topolska (6a).

  W Konkursie Plastycznym "Bądżmy dobrzy dla innych - dobroczynność na co dzień i od święta" wyróżnienia otrzymały: Małgosia Hałubiec (4c), Aleksandra Owsianik (6b) i Laura Pichlińska (6b). Organizatorem konkursu jest Muzeum Miejskie Wrocławia - Oddział Muzeum Sztuki Medalierskiej (zdjęcia).

  W Konkursie Plastycznym "Niebieskim tramwajem przez ulice mego miasta mknę" organizowanym przez GM nr 14 II miejsce zajęła Karolina Jacyszyn z kl. 2a.

  W Konkursie na plakat i hasło ekologiczne "Jak racjonalnie zagospodarowywać odpady" w ramach projektu WDUSŚ II miejsce zajął Kacper Skóra z kl. 4a.

  W Konkursie Plastycznym "Oblicza kibicowania" II miejsce zajęła Zuzia Ostrowska (3d), a wróżnienie otrzymała Amelia Pławecka (3d).

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

  Irena Sroczyńska

   

   

 • Z ekologią na Ty

  Czteroosobowa drużyna z naszej szkoły w składzie: Amelia Pławecka i Kuba Dąbrowski  z klasy 3d oraz Antonina Wolniak i Marysia Jaremkiewicz z klasy 5b wzięła udział w dniu 13.05.2017 r. w XIV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Z ekologią na Ty”. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu ekologii i brali udział w konkurencjach sportowych. Nasza drużyna zajęła III miejsce w rozgrywkach sportowych. Osobne gratulacje dla uczniów z klasy III – Amelki i Kuby, którzy w swojej kategorii wiekowej zajęli również III miejsce w turnieju wiedzy ekologicznej. Imprezie towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac plastycznych „Rośliny w parkach Wrocławia”. Tutaj II miejsce zdobyła Izabel Volkowa z kl. 6a.

  Gratulujemy sukcesu!

 • Rekrutacja do klas I w SP19

  Przypominamy o rozpoczętej rekrutacji do klasy I w Szkole Podstawowej nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7. Rekrutacja trwa od 8.05.2017 r. do 15.05.2017 r.

  na stronie https://rekrutacje.edu.wroclaw.pl/switcher-public/main.action?group=ksr

  Wypełnione i wydrukowane podanie należy złożyć w placówce I wyboru do 15 maja 2017 r. 

  Przyjmowanie podań w sekretariacie ZSP7 ( parter) od godz. 8.00 do godz.15.00

  w dniu 15 maja 2017 r. do godz.14.00

 • Wesołych Świąt

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Radosnych Świąt Wielkanocnych w ciepłej, wiosennej atmosferze.

  Rodzinnego świętowania, energii zyciowej w koszyczek zbierania,

  na świątecznego zająca efektywnego czekania.

  Życzy Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 , Grono Pedagogiczne i pracownicy.

 • Życzenia od Rady Rodziców

  Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych

  życzy Rada Rodziców. 

 • Sukces Hani Pluty :)

  11.04.2017

  Hania Pluta (uczennica klasy 2d ) zdobyła dziś II miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym wchodzącym w skład Wielkiej Nagrody Wrocławia. Ujęła jury piękną opowieścią o bogu rzeki  Odry -Viadrusie. Gratulujemy Hani , która do konkursu pilnie przygotowywała się przez wiele tygodni.yes    

  E.D.

   

   

   

   

   

   

 • Dni OTWARTE w PRZEDSZKOLU NR 64

  DNI_OTWARTE_10.04.pdf

  Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą

  Dni Otwartych.

  Serdecznie zapraszymy!

 • Zagłosuj na pracę klasy 2d

  Klasa 2d bierze udział w konkursie „Wrocław–kochamy nasze miasto”. Prace konkursowe poddawane są głosowaniu internautów. Zagłosujcie na pracę uczniów z naszej szkoły.
  Głosy oddajemy na stronie internetowej: http://konkurs.wroclavia.pl/praca/189#
  Wystarczy tylko kliknąć.
  Można głosować raz dziennie z jednego urządzenia (każdego komputera, telefonu, tabletu) od 16 marca do 18 kwietnia.

  I. S.

 • Wrocławskie Krasnale

  Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w XVII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale" organizowanym przez WCDN i Towarzystwo Miłośników Wrocławia. Gratulujemy zwycięskiej drużynie w składzie: Aleksandra Urbaniak (3a), Adrian Fidler (3a), Zuzanna Jaszek (3d) oraz p. Grażynie Mistak, która uczniów do konkursu przygotowywała. (zdjęcia Laureatów)

  I. Sroczyńska

 • 07.03.2017

  W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień przekazania flagi The World Games 2017. Przedsięwzięcie miało na celu przybliżenie społeczności szkolnej idei Światowych Igrzysk Sportowych, które odbędą się w 2017 roku we Wrocławiu. Podczas przekazania flagi gościliśmy w naszej szkole wielu znamienitych gości: przedstawicieli Urzędu Miasta, Rady Osiedla, Policji, Straży Miejskiej i zaprzyjażnionych szkół. Uroczystość uświetniły tańce wykonane przez zespół Zgraja, występ karateków i pokaz taneczny przygotownay przez uczennicę klasy VI a Aleksandrę Kaczor. Po uczoczystości uczniowie mogli zapoznać się z zasadami niektorych dyscyplin sportowych, które będą prezentowane podczas igrzysk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Przekazanie flagi The World Games 2017.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 we Wrocławiu
  ul. Koszykarska 2-4
  54-134 Wrocław
 • 71 798 69 30
  linie wewnętrzne:

  100- SEKRETARIAT
  102- wicedyrektor ds.PRZEDSZKOLA
  103- wicedyrektor ds.SZKOŁY
  111- księgowość
  113- intendent
  130- biblioteka
  140- pedagog
  141- psycholog
  150- portiernia
  170- pielęgniarka
  200- pokój nauczycielski

  tel.fax 71 798 44 30


Galeria zdjęć