Kuchnia i stołówka Realizowane programy, promocja zdrowia Oświadczenie w sprawie żywienia w ZSP7 wydane po lekturze tzw.raportu Sprawozdania z dotychczasowych przetargów Wyniki kontroli Kącik zdrowia

Żywienie w ZSP7

Realizowane programy, promocja zdrowia

Gratulujemy Aleksandrze Stadnik miana laureatki V Międzyszkolnego Konkursu z Promocji Zdrowia "Spiżarnia Smaków" i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Pani Małgorzacie Staweckiej gratulujemy laureatki!

KIK/34

Nasza szkoła należy do sieci szkół promujących zdrowie i od tego roku przystąpiła do realizacji szwajcarsko - polskiego projektu edukacyjnego KIK /34 pani prof. dr hab. Jadwigi Charzewskiej pn. ,,Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację w zakresie żywienia i aktywności fizycznej” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Głównym celem projektu jest wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej u dzieci poprzez kształtowanie prozdrowotnych postaw i w konsekwencji zapobieganie rozwojowi nadwagi i otyłości oraz chorobom przewlekłym.

Harmonogram_dzialan_w_ramach_programu_KIK(1).doc

Broszura_dla_Rodzicow-1.pdf