Nawigacja

Grono Pedagogiczne

rok szkolny 2016/2017

 

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

Elżbieta Mulica

Oddział 0a

Wychowawca

Adam Wroński

Oddział 0a

Wychowawca

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Czesława Musiał

klasa 1a

wychowawca

Marzena Wychódzka

klasa 1b

wychowawca

Barbara Katarzyńska

klasa 2a

wychowawca

Ewa Krawczyk

klasa 2b

wychowawca

Malwina Mizioł

klasa 2c

wychowawca

Aleksandra Dominik

klasa 2d

wychowawca

Anna Kowalczyk

klasa 2e

wychowawca

Ewa Jakubiak-Szydłowska

klasa 3a

wychowawca

Danuta Pawlak

klasa 3b

wychowawca

Justyna Pokora

klasa 3c

wychowawca

Renata Cichocka

Klasa 3d

wychowawca

 

                      Nauczyciele przedmiotów humanistyczno- artystycznych:

Grażyna Mielnik-Brzezinka

Język polski

Wychowawca klasy 4C

 

Adam Wroński

Język polski

Wychowawca klasy 5A

 

Olga Łagowska

muzyka

 

Dorota Wielgoszewska- Zegan

Plastyka, Technika

 

Wojciech Kopiński

historia

 

 Nauczyciele języków obcych:

Magdalena Gawrońska

Język angielski

 

Barbara Pawlikowska- Paluszkiewicz

Język angielski

Wychowawca klasy 4B

Karolina Krużycka

Język angielski

 

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych:

Irena Sroczyńska

matematyka

Wicedyrektor ds. szkoły

Estera Polakowska

matematyka

Wychowawca klasy 6A

Krzysztof Młyńczak

matematyka

Dyrektor ZSP7

Małgorzata Kraśnianka

Przyroda

Wychowawca klasy 4A

Tomaszewska Beata

matematyka/informatyka

 

 Nauczyciele  katecheci, etycy:

Małgorzata Przybylak

Religia

 

Joanna Sobkowiak

Religia

 

Malwina Mizioł

Etyka

 

 Nauczyciele  wychowania fizycznego:

Agnieszka Musz

Wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy 5B

Anna Kowalczyk-Stasiewicz

Wychowanie fizyczne

 

Paweł Osman

Wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy 6B

Małgorzata Stawecka

Gimnastyka korekcyjna

 

Pedagog, psycholog, logopeda:

Dorota Demel

Pedagog

 

Marcelina Maślankowska

psycholog

 

Anna Banaszczyk-Susłowicz

logopeda

 

Bibliotekarz:

Elżbieta Dudź

Bibliotekarz

 

 Świetlica:

Grażyna Miśtak

Kierownik  świetlicy

Grupa 11

Katarzyna Wiśniewska

wychowawca świetlicy

Grupa 10

Monika Ziemba

wychowawca  świetlicy

Grupa 1

Dominika Rychter-Klempa

wychowawca świetlicy

Grupa 8

Dagmara Jednoróg

wychowawca świetlicy

Grupa 2

Edyta Pawelec

wychowawca świetlicy

Grupa 7

Ewelina Cwojdzińska

wychowawca świetlicy

Grupa 4

Julia Fusiecka

wychowawca świetlicy

Grupa 12

Sylwia Świerczyńska

Wychowawca  świetlicy

Grupa 3

Michał Skura

Wychowawca świetlicy

Grupa 9

Marta Jankowska

Wychowawca świetlicy

Grupa 5

Bożena Torebko

Wychowawca świetlicy

Grupa 6

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 we Wrocławiu
    ul. Koszykarska 2-4
    54-134 Wrocław
  • 71 798 69 30
    linie wewnętrzne:

    100- SEKRETARIAT
    102- wicedyrektor ds.PRZEDSZKOLA
    103- wicedyrektor ds.SZKOŁY
    111- księgowość
    113- intendent
    130- biblioteka
    140- pedagog
    141- psycholog
    150- portiernia
    170- pielęgniarka
    200- pokój nauczycielski

    tel.fax 71 798 44 30






Galeria zdjęć