Nawigacja

Grono Pedagogiczne

rok szkolny 2017/2018

 

Renata Cichocka

klasa 1a

wychowawca

Joanna Cholewa 

zast. Elżbieta Mulica

klasa 1b

wychowawca

Justyna Pokora

klasa 1c

wychowawca

Czesława Musiał

klasa 2a

wychowawca

Marzena Wychódzka klasa 2b wychowawca

Barbara Katarzyńska

klasa 3a

wychowawca

Ewa Krawczyk

klasa 3b

wychowawca

Malwina Mizioł

klasa 3c

wychowawca

Aleksandra Dominik

klasa 3d

wychowawca

Anna Kowalczyk

klasa 3e

wychowawca

 

                      Nauczyciele przedmiotów humanistyczno- artystycznych:

Grażyna Mielnik-Brzezinka

język polski

 

Wychowawca klasy 5C

 

Renata Pióra język polski

wychowawca klasy 4D

 

Adam Wroński

język polski

Wychowawca klasy 6A

 

Olga Łagowska

muzyka

 

Sipak Anna chór  
Anna Burycz plastyka  

Dorota Wielgoszewska- Zegan

plastyka, technika

 

Agnieszka Maziarska historia  

Wojciech Kopiński

historia

 

 Nauczyciele języków obcych:

Ireneusz Niedzielski

Język angielski

 

Barbara Pawlikowska- Paluszkiewicz

Język angielski

Wychowawca klasy 5B

Karolina Krużycka

Język angielsk

Język niemiecki

wychowawca klasy 4A

Nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych:

Irena Sroczyńska

matematyka

Wicedyrektor ds. szkoły

Estera Polakowska

matematyka

Wychowawca klasy 7A

Krzysztof Młyńczak

matematyka

Dyrektor ZSP7

Beata Tomaszewska matematyka wychowawca klasy 4C

Małgorzata Kraśnianka

Przyroda

Geografia

Wychowawca klasy 5A

Anna Jaszek przyroda/ wdż  
Anna Moskwa chemia  

Barbara Jackiewicz

fizyka

 

Elżbieta Rembecka informatyka  

 Nauczyciele  katecheci, etycy:

Małgorzata Przybylak

Religia

 

Joanna Sobkowiak

Religia

 

Malwina Mizioł

Etyka

 

Grażyna Mielnik-Brzezinka Etyka  

 Nauczyciele  wychowania fizycznego:

Agnieszka Musz

Wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy 6B

Michał Skura

Wychowanie fizyczne

wychowawca klasy 4B

Paweł Osman

Wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy 7B

Małgorzata Stawecka

Gimnastyka korekcyjna

 

Pedagog, psycholog, logopeda:

Dorota Demel

Pedagog/wdż

 

Marcelina Maślankowska

psycholog

 

Anna Banaszczyk-Susłowicz

logopeda

 

Bibliotekarz:

Elżbieta Dudź

Bibliotekarz

 

 Świetlica:

Grażyna Miśtak

Kierownik  świetlicy

Grupa 1

Aleksandra Tomaszewska

wychowawca świetlicy

Grupa 2

Aleksandra Władyka

wychowawca  świetlicy

Grupa 3

Monika Ziemba

wychowawca świetlicy

Grupa 4

Dagmara Jednoróg

wychowawca świetlicy

Grupa 5

Sylwia Świerczyńska

wychowawca świetlicy

Grupa 6

Katarzyna Wiśniewska

wychowawca świetlicy

Grupa 7

Domnika Rychter-Klempa

wychowawca świetlicy

Grupa 8

Bożena Torebko

Wychowawca  świetlicy

Grupa 9

Edyta Pawelec

Wychowawca świetlicy

Grupa 10

Wiesława Kozaczuk

Wychowawca świetlicy

Grupa 11

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 we Wrocławiu
    ul. Koszykarska 2-4
    54-134 Wrocław
  • 71 798 69 30
    linie wewnętrzne:

    100- SEKRETARIAT
    102- wicedyrektor ds.PRZEDSZKOLA
    103- wicedyrektor ds.SZKOŁY
    111- księgowość
    113- intendent
    130- biblioteka
    140- pedagog
    141- psycholog
    150- portiernia
    170- pielęgniarka
    200- pokój nauczycielski

    tel.fax 71 798 44 30






Galeria zdjęć